csenderu

Velikonoční prázdniny
2019-04-03 09:22:08

Od čtvrtka 18.4. do pondělí 22.4. bude velikonoční volno. Do školy se jde až v úterý 23.4. Užijte si sváteční dny v klidu a pohodě.

holka hlava2 virtualni prochazka link kalendar akci link zazemi link svp link fotogalerie link kontakt link


fotogalerie

kalendář

 

 

 

 odkaz web

 

logo NIDV

Na naší škole se věnujeme aktivní podpoře a popularizaci učňovského vzdělání mezi žáky. V době, kdy řada rodičů se snaží často zcela zbytečně dostat své děti na jakoukoliv střední školu s maturitou, považujeme takovou podporu za nezbytnou.

Proto se naši žáci účastní pravidelně soutěže zručnosti pro žáky 8. a 9. tříd, při které jsou účastníci seznámeni s možnostmi studia na této škole. Letos se tato soutěž konala 14. listopadu 2018. Také pořádáme pro žáky naší školy přímo exkurze na Střední školu řemeslnou a účastníme i dalších akcí pořádaných touto školou – v minulosti například exkurze na přečerpávací elektrárnu Dlouhé Stráně. A jak se můžete na této webové stránce dočíst, navštívili letos žáci 9. tříd i soutěže zručnosti Tesař 2019.

iskolaiskola

aktuality