csenderu

Ředitelské volno 2019
2019-04-23 20:31:01

Ve dnech 2. a  3.5.2019 mají žáci ředitelské volno z důvodu školení pedagogů.

holka hlava2 virtualni prochazka link kalendar akci link zazemi link svp link fotogalerie link kontakt link


fotogalerie

kalendář

 

 

 

 odkaz web

 

logo NIDV

dopravni hristeDopravní hřiště v Náchodě se stalo cílem bezpečnostně dopravního dne žáků čtvrtých ročníků . Vybaveni dobrou náladou, odhodláním se něčemu naučit a v některých případech i malými obavami, zda to všechno zvládnou, se všichni čtvrťáci vrhli do práce. V učebně dopravního hřiště byly děti poučeny o bezpečném chování v dopravním provozu, správnou výbavou kola i bezpečnostními prvky na oblečení chodců. Malí cyklisté si zopakovali dopravní značky a ukázali nemalé znalosti, které se již zvládli naučit.

Druhou polovinou programu byla jízda na kole po dopravním hřišti. Za bedlivého sledování obsluhou dopravního hřiště děti bravurně zvládaly křižovatky, kruhové objezdy, železniční přejezd i dodržování dopravních předpisů.

Znalosti dopravních předpisů si naši cyklisté ověřili v závěrečném testu, který zjistil, zda si žáci zaslouží získat malý řidičský průkaz cyklisty.

Dopoledne uteklo jako voda a zpět jsme se vraceli bohatší o spoustu zážitků a poznatků z našich jízd, i mnoha zapeklitých dopravních situací.

Teď už nezbývá než nezapomínat na bezpečnost a užívat si krásné slunné dny v sedle jízdního kola.

.

iskolaiskola

aktuality