csenderu

Velikonoční prázdniny
2019-04-03 09:22:08

Od čtvrtka 18.4. do pondělí 22.4. bude velikonoční volno. Do školy se jde až v úterý 23.4. Užijte si sváteční dny v klidu a pohodě.

holka hlava2 virtualni prochazka link kalendar akci link zazemi link svp link fotogalerie link kontakt link


fotogalerie

kalendář

 

 

 

 odkaz web

 

logo NIDV

 cimbalova muzika           Ve středu 15. 2. 2017  žáci 5. a 6. ročníků navštívili hudebně-výchovný koncert moravské cimbálové kapely Réva. Kromě seznámení s několika lidovými nástroji a poslechu lidových písní se všichni mohli na vlastní uši přesvědčit, že cimbál, housle, kontrabas, klarinet a flétna zvládnou mnohem víc…..třeba netradiční podobu Smetanovy Vltavy, muzikálovou píseň Do věží, Jožina z bažin, ale i All My Loving z repertoáru legendárních Beatles, swingové melodie Glenna Millera nebo Malou dámu z produkce rockových Kabátů. Nechyběly ani zábavné „tipovačky“ s odměnami, takže nezletilé obecenstvo se aktivně zapojilo nejen zpěvem a rytmikou, ale i svými „těžce nabitými“ vědomostmi. Netradiční pohled na lidovou hudbu určitě nebyl k zahození.

                                                                                                                      Mgr. Radka Rýdlová

florbalTradičně, jako každý rok, jsme i letos uvítali jaro florbalovým turnajem tříd 2.stupně. Každá třída vyslala 8-mičlenné družstvo, aby poměřilo svůj florbalový um se soupeřem. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, a to mladší: 6. a 7. třídy, a starší: 8. a 9. třídy.

V mladší kategorii se vítězem stala třída 6.B, 2. místo obsadila 7.A, bronzové umístění si odnesla třída 7.B a na 4. místě skončila třída 6.A.

V kategorii starších tříd zlato vybojovala třída 9.B, o stříbrném místě rozhodoval vyšší rozdíl celkového skóre, které bylo příznivější pro 8.A, na třetím místě tedy těsně skončila třída 8.B a na čtvrtém místě pak 9.A.

Všechny sportovce musím pochválit za sportovní nasazení, fair-play a za vzorné chování po dobu trvání turnaje.

Doufám, že si všichni velikonoční turnaj příjemně užili a budou se těšit na další ročník.

Napsala Michaela Staffová

iskolaiskola

aktuality