csenderu

Velikonoční prázdniny
2019-04-03 09:22:08

Od čtvrtka 18.4. do pondělí 22.4. bude velikonoční volno. Do školy se jde až v úterý 23.4. Užijte si sváteční dny v klidu a pohodě.

holka hlava2 virtualni prochazka link kalendar akci link zazemi link svp link fotogalerie link kontakt link


fotogalerie

kalendář

 

 

 

 odkaz web

 

logo NIDV

Prázdniny utekly jako voda a děti z dramatického kroužku a sborečku už mají za sebou svou první reprezentaci školy. Ve čtvrtek 13. září se vydaly už třináctým rokem se svým pohádkovým vystoupením na známý festival do Jičína . Počasí nám letos opravdu přálo. Sluníčko nás doprovázelo už od samého rána a přivolalo na naše dopolední a odpolední vystoupení malé i velké návštěvníky. V pohádkovém bloku jsme se představili s pohádkou vlastní tvorby „Mach a Šebestová u Smolíčka pacholíčka“ a děti ze sborečku zazpívaly písničky z „Červené Karkulky“ z tvorby Z. Svěráka a J. Uhlíře. Naše vystoupení se vždy velmi líbila a sklidili jsme velký potlesk.

Celý den byl k vidění nejen bohatý kulturní program, ale děti se mohly realizovat i v různých řemeslných dílnách, čehož všichni bohatě využili.

Odpoledne jsme se s pohádkovou zemí rozloučili a vydali se zpět do všední reality. Ale Jičíne, jak jsme všem divákům slíbili – příští rok opět na shledanou!

H.Holečková

 

iskolaiskola

aktuality