csenderu

Velikonoční prázdniny
2019-04-03 09:22:08

Od čtvrtka 18.4. do pondělí 22.4. bude velikonoční volno. Do školy se jde až v úterý 23.4. Užijte si sváteční dny v klidu a pohodě.

holka hlava2 virtualni prochazka link kalendar akci link zazemi link svp link fotogalerie link kontakt link


fotogalerie

kalendář

 

 

 

 odkaz web

 

logo NIDV

Rodiče a žáci zaplnili v pondělí ráno školní dvůr i přilehlou ulici před „ Malou Boženkou“. Padesát tři prvňáčků si pak svůj školní den užívalo úplně poprvé. Zvědavé pohledy sledovaly dění okolo, ale úsměv a nadšené výrazy prozrazovaly, že se do školy těší. A proč by také ne. Své nové paní učitelky už dobře znají ze „Školičky nanečisto“, kterou pro děti pravidelně chystáme.

Dveře se otevřely a barevné stopy dovedly děti až do třídy, kde si každé z nich našlo své místo v lavici a rodiče se taktak vměstnali podél stěn místnosti. Konečně zvoní a vše může začít. Nezbytné úvodní přivítání vystřídal nelehký úkol. Každý žák musel najít své jméno na tabuli a představit se ostatním.

Žádná slzička se neobjevila dokonce ani poté, co rodiče odešli do školní družiny, aby dětem nachystali malé překvapení. Možná i proto, že byl každý žáček zvědavý, co se skrývá v „Kouzelné krabici“. S vyčarovanou první učebnicí děti odcházely s úsměvem a plné očekávání, co nového přinese další školní den.

Přejeme našim prvňáčkům ještě spoustu takových kouzelných dní a jejich rodičům radost ze školních úspěchů svých dětí.

                                                                                         Třídní učitelky 1. tříd

iskolaiskola

aktuality