csenderu

Rodičovské sdružení
2019-03-08 12:39:32

proběhne ve čtvrtek 28. 3. 2019, budova 1.st.–15,30 hodin, budova 2.st.–16,30 hodin, Rada rodičů–17,15 hodin           ...

holka hlava2 virtualni prochazka link kalendar akci link zazemi link svp link fotogalerie link kontakt link


fotogalerie

kalendář

 

 

 

 odkaz web

 

logo NIDV

Letošní prosinec se hned od prvního dne nesl v duchu vánočních vystoupení, a tak naše pěvecké sdružení Skřivánek už od října pilně nacvičovalo pásmo vánočních písní a koled. A nutno říci, že se to vyplatilo – všechna vystoupení – v muzeu, na vánočních jaroměřských trzích i v hospicu v Žirči – vyšla na výbornou. A protože jsme vánoční atmosféru pomáhaly tvořit a nemohly si ji tak úplně naplno užít, odměnily jsme se výletem na vánoční trhy do Hradce Králové – aby nám zazpíval také někdo jiný, abychom si v klidu prošly stánky a mohly maminkám, tatínkům, babičkám, dědečkům,….no prostě všem blízkým koupit nějakou maličkost od srdíčka, a to zcela bez nervů a trémy. Sice jsme si v tom předvánočním shonu zapomněly objednat počasí ( a nebo už lepší došlo), ale i tak jsme si výlet užily.

Teď nás čeká ještě vystoupení pro naše spolužáky a pak už snad konečně příjde Ježíšek – hurááá. Tak ať zavítá i k Vám a kromě dárků přinese i kupu pohody, lásky a štěstí.

Mgr. Radka Rýdlová

iskolaiskola

aktuality