csenderu

Rodičovské sdružení
2019-03-08 12:39:32

proběhne ve čtvrtek 28. 3. 2019, budova 1.st.–15,30 hodin, budova 2.st.–16,30 hodin, Rada rodičů–17,15 hodin           ...

holka hlava2 virtualni prochazka link kalendar akci link zazemi link svp link fotogalerie link kontakt link


fotogalerie

kalendář

 

 

 

 odkaz web

 

logo NIDV

merkurPáteční dopoledne patřilo v Náchodě prezentaci středních škol pro žáky, kteří se rozhodují o svém dalším studiu. Součástí této přehlídky byla soutěž se stavebnicí Merkur. Podmínkou účasti bylo sestavit družstvo 3 žáků pátých tříd a 3 žáků druhých ročníků středních škol či učilišť. Nabídku účastnit se jsme s radostí přijali. Střední řemeslná škola v Jaroměři a ZŠ Boženy Němcové sestavily hned dvě soutěžní družstva.

Aby se malí nebáli a velcí neostýchali, jsme uspořádali krátkou seznamovací schůzku a hned další týden jsme vyrazili do Náchoda. Čekalo nás příjemné soutěžní dopoledne, spolupráce v družstvech fungovala dokonale a práce šla všem od ruky. Montážní návody, šroubky, matky, desky, pásky...Toho všeho si naši soutěžící užilii při svém obtížném úkolu opravdu dostatečně. Obdivovala jsem zručnost a organizační schopnosti našich starších spolubojovníků a schopnost spolupráce i obrovskou ochotu u našich mladších. Na moje slova chvály ke starším, mířící k  jejich šikovnosti,  se mi dostalo odpovědi: „Merkur? No, to bylo moje dětství…..“A bylo to vidět. Naše družstva obsadila první i druhé místo a vítězné družstvo se zaslouženě zúčastní krajského kola v Hradci Králové, které se uskuteční 16.11.2018

Chci pochválit všechny naše žáky za snahu, ochotu a týmovou spolupráci. Byli jste skvělí! Držíme pěsti na další soupeření.

iskolaiskola

aktuality