csenderu

Velikonoční prázdniny
2019-04-03 09:22:08

Od čtvrtka 18.4. do pondělí 22.4. bude velikonoční volno. Do školy se jde až v úterý 23.4. Užijte si sváteční dny v klidu a pohodě.

holka hlava2 virtualni prochazka link kalendar akci link zazemi link svp link fotogalerie link kontakt link


fotogalerie

kalendář

 

 

 

 odkaz web

 

logo NIDV

klokan druzstvoJako každý rok, i letos se naše škola zúčastnila tradičního závodu škol ve skoku vysokém. Soutěž byla opět velice kvalitní a byly k vidění opravdu skvělé výkony. A v konkurenci jaroměřských škol a okolí se naši žáci neztratili. Naopak v 5 ze 7 katagoríí naši žáci získali zlaté medaile.

Vítězi ve svých kategoriích byli:
Kačka Štveráková
Markéta Horáčková
Tereza Prozová
Marek Hašek

No a v součtu všech kategorií obsadila naše škola první místo a zcela zaslouženě si odnesla odměnu pro vítěze soutěte družstev - dort s klokanem. Celému družstvu gratulujeme a přejeme do budoucna spoustu nejen sportovních úspěchů.

klokan1klokan2klokan4

klokan3

 

 

 

 

 

 

 

 

iskolaiskola

aktuality