csenderu

Velikonoční prázdniny
2019-04-03 09:22:08

Od čtvrtka 18.4. do pondělí 22.4. bude velikonoční volno. Do školy se jde až v úterý 23.4. Užijte si sváteční dny v klidu a pohodě.

holka hlava2 virtualni prochazka link kalendar akci link zazemi link svp link fotogalerie link kontakt link


fotogalerie

kalendář

 

 

 

 odkaz web

 

logo NIDV

Okresní finále v atletickém čtyřboji družstev  starších žáků a žákyň se letos poprvé uskutečnilo na atletickém stadionu v Jaroměři a pořadatelem byla ZŠ Boženy Němcové. Zúčastnilo se 7 škol z našeho okresu. Družstva naší školy se sice umístili  pod stupněm vítězů,ale naše žákyně Silvie Hejzlarová z 9.A se svými výkony stala třetí nejúspěšnější atletkou soutěže. Tímto jí gratulujeme, děkujeme za skvělou reprezentaci nejen na atletických závodech a přejeme spoustu nejen sportovních úspěchů!

iskolaiskola

aktuality